O firmie

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy firmą prężnie działającą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Znaczną część naszej produkcji stanowi projektowanie i wykonawstwo form wtryskowych i rozdmuchowych.

Firma powstała w 1995r. Od tego czasu stale się rozwijamy, powiększając bazę produktów i doposażając zaplecze technologiczne. Nasza kadra pracownicza dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają spełniać najwyższe oczekiwania klientów. Posiadamy dużą narzędziownię z parkiem maszynowym, składającym się z nowoczesnych centrów obróbczych ze sterowaniem Fanuc, Sinumerik i Heidenhain wraz z działem konstruktorskim korzystającym z najnowocześniejszych narzędzi i oprogramowania do projektowania CAD/CAM: Autodesk, Mastercam, SolidWorks, SolidCAM. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi oraz wykonywane produkty charakteryzowały się nowoczesnością i wysokim standardem jakościowym.

Co możemy dla Ciebie zrobić...

Pomagamy wdrażać nowe produkty. Od projektu do gotowego wyrobu...

Przygotowanie projektu

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem umożliwiającym przygotowanie projektu w formie cyfrowej.

Przygotowanie form

Wykonujemy formy odpowiadającej potrzebom i wymogom klienta, uwzględniając parametry warunkujące poprawne działanie wszystkich elementów produkcji.

Dokumentacja techniczna

Zapewniamy dostęp do pełnej dokumentacji. Gwarantujemy pełną poufność na wszystkich etapach projektu.

Wykowywanie prób

Przeprowadzamy próby form na naszych wtryskarkach, dzięki czemu klient otrzymuje sprawdzoną funkcjonalnie formę wraz z kompletem wyprasek po pomiarach.

Wydruk i skanowanie 3D

Możliwe przygotowanie wydruku 3D na podstawie dokumentacji, jak również wykonanie cyfrowego obrazu produktu w 3D.

Konsultacja i serwis

Zapewniamy pełną pomoc w zakresie wdrażania produkcji. Pomagamy w ustaleniu parametrów i dostosowaniu produktów do wytycznych klienta.